Kronotex Prestige Oak Nature 4166 10/33

Prestige Oak Nature е прекрасен додаток на палетата на Amazone и се одликува со прекрасниот реалистичен ефект на дрво и сложените шари на зрната. Прикажувајќи светло-кафеава палета на бои која е полна со топлина и природен шарм, овој ламинат совршено ќе ги надополни светло-неутралните ентериери и потемниот класичен мебел. Разновиден, практичен и едноставно зачудувачки, овој под на Kronotex стручно ја спојува елеганцијата со функцијата. Дизајниран да трае најмалку 30 години во станбена средина и да го одржува својот добар изглед недопрен благодарение на цврстиот слој на абење, Prestige Oak Nature D4166 докажува дека достапноста и квалитетот можат да одат рака под рака.

Категорија

AMAZONE – ПОЧУВТЕТЕ ЈА ЛЕСНОСТА

Екстра тесните панели ги истакнуваат линиите кои изгледаат како да се одвојуваат и истовремено спојуваат. Под за љубителите на деликатната елеганција, кој е особено погоден за помали простории, бидејќи неговите грациозни линии им даваат изглед на оптичко проширување. Колекцијата плени со разновидни различни декори, од речиси монохроматски до јасно дезенирани, што отвора многу простор за различни индивидуални преференци за дизајн.

Бренд

Kronotex

Провери ја цената на производот

Исконтактирајте не за детали!