Tarkett Amber Oak 510030009 8/32

Колекција која ги балансира стилот и квалитетот. Easy Line 832 има сè што ви треба за да создадете прекрасни ентериери со минимални трошоци. Произведени во Германија, нашите ламинатни подови ги исполнуваат највисоките стандарди со висока отпорност на абење, гребнатини и дамки благодарение на нивниот меламински заштитен слој.

 

Нашиот ламинат може да се инсталира на 3 различни начини. Достапен е во безвременски даб дезен, сиви дезени и црвено-кафени нијанси.

Категорија

Бренд

Tarkett

Провери ја цената на производот

Исконтактирајте не за детали!