Tarkett Patagonia Oak Light 510036041 8/32

Woodstock 832 ја има недооценената привлечност на традицијата. Произведен во Германија, нашиот ламинат ги исполнува највисоките стандарди со висока отпорност на абење, гребнатини и дамки благодарение на меламинскиот заштитен слој. Нашиот ламинат може да се постави на 3 различни начини. Класичната елеганција се среќава со безвременската привлечност во колекцијата на луксузни дизајни. Woodstock 832 има широк спектар на дизајни на класичен даб и топол црвен орев. Палетата на бои се движи од боја на мед до длабоко кафени и сиви нијанси. Технологијата Plus Effect му дава на секој дизајн природно чувство. Секоја табла е врежана во регистер за да се додадат реални ознаки и обрасци кои суптилно ја привлекуваат светлината.

Категорија

Бренд

Tarkett

Провери ја цената на производот

Исконтактирајте не за детали!